Jūsų duomenų saugumas

 

Jūsų duomenų konfidencialumas

Informacija, kurią būsite nurodę pažinčių portalui antrapuse.lt ir kitiems naudotojams, bus prieinama tik Jums ir naudotojui, kuriam ją adresuosite. Mes neperduosime Jūsų asmeninės informacijos trečiosioms šalims be Jūsų sutikimo. Niekada!

Naudotojų kontrolė

Pažinčių portale antrapuse.lt vykdoma naudotojų tarpusavio kontrolė. Apie bet kurių kitų naudotojų nusižengimą Naudojomis portalu nuostatams (arba jei kyla įtarimų), primityvų ir kitokį etikos normų neatitinkantį elgesį bet kuris naudotojas gali visiškai anonimiškai pranešti portalo administracijai. Mes pretenziją išnagrinėsime atsakingai ir su didžiausiu dėmesiu. Jei nepasitenkinimas bus pagrįstas, nuostatus pažeidusiam naudotoją pašalinsime iš portalo.

Saugus naudojimasis internetu

Nepaisant įvairių mitų, susipažinimas internetu nėra nei mažiau, nei daugiau saugus kaip susipažinimas su nepažįstamu žmogumi bet kuriomis kitomis aplinkybėmis. Žinoma, rizika egzistuoja ir tai susiję su visiškai žmogiškais veiksniais. Mes jokiu būdu negalime garantuoti, kad koks nors naudotojas nemėgins pasinaudoti mūsų pažinčių portalu blogiems tikslams. Tačiau mes darome viską, kad šią riziką sumažintume ir užkirstume tam kelią.

 

Prisijungti