Pažintys, savo antros pusės radimas, gyvai ar Internete – šiame enciklopediniame straipsnyje pateikiama visa informacija apie tai kaip įmanoma susipažinti lietuviams Lietuvoje ar už jos ribų, Airijoje, UK, Norvegijoje. Ką galima pasakyti, susipažinti galima visur ir visada, bet šį procesą palengvina specializuoti servisai, suveda norinčius susipažinti.
Kiekviena pora kartais susivienija tokiai bendrai pramogai kaip filmų žiūrėjimas. Susivienyti ne taip sunku, pakanka bendro laisvadienio, geros nuotaikos ir skanių užkandžių. Sunkiausia – išsirinkti filmą. Kaip tyčia nuomonės visiškai išsiskiria. Jai patinka šiuolaikiškos dramos, jis norėtų daugiau veiksmo. Geriausia eiti kompromiso keliu.
Jeigu jūsų knygų lentynoje stovi jo knygos, jei geriau nei jis pats žinote jo darbotvarkę, jei kartu praleidžiate ne mažiau kaip 23 valandas paroje, tikriausiai esate tame santykių taške, kuomet svarstote galimybę kartu apsigyventi bendrame būste. Tenka išgirsti įvairių paaiškinimų, kodėl neverta skubėti apsigyventi kartu. Dažniausiai baiminamasi, kad gyvenimas kartu sugriaus visą romantiką arba dar blogiau – visiškai sužlugdys santykius.
Anglų rašytojas Arturas Č. Klarkas kartą taikliai pašmaikštavo: „Netikiu astrologija, esu šaulys, o mes labai skeptiški“. Tokie jau tie linksmi ir neretai ciniški šauliai. O kas nutinka, kai jie savo gyvenimo kelyje sutinka emocionalųjį vėžį? Būna visko. Tačiau turėdami užtektinai kantrybės jie gali tapti gan darnia pora.
Nauji santykiai gali užgriūti visai netikėtai. Galbūt sutikote sau tinkamą žmogų vakarėlyje, gal gavote žinutę nuo vaikystės meilės ir pabudo seni jausmai, gal tiesiog supratote, kad greta esantis žmogus nejučiomis tapo jūsų geriausiu draugu. Meilė gali užplūsti širdį greitai, tačiau pulti stačia galva į naujus santykius nereikėtų.