Virtualios pažintys internete

Pažintys interneteMūsų tėvai ir seneliai, turbūt net neįsivaizdavo, kad jų vaikai ar anūkai, ateityje turės galimybę megzti virtualias pažintis internete, susirasti draugų ar antrąją pusę interneto pagalba, neišeidami iš namų. Anksčiau norėdami parsivesti namo būsimą jaunikį ar būsimą žmoną, jaunuoliai dažniausiai susipažindavo klasės ar mokyklos suoluose, draugų gimtadieniuose, lankydamiesi „šokiuose“ (diskotekose) ar tiesiog užsukę į biblioteką, užkandinę. Deja, tie romantikos kupini laikai, kai jaunas vaikinas, norėdamas pakviesti patinkančią merginą, jos laukdavo prie lango, laikydamas rankoje gėlių puokštę, jau seniai praėjo. Šiandien, norėdamas pakviesti merginą į pasimatymą, jis mieliau suras pažinčių svetainę internete ir brūkštels skelbimą, kuriame rašys, jog ieško merginos pasimatymams ar bendravimui.

Pažintys internete: už ar prieš?

Tiesa, verta paminėti, jog internete esančios pažinčių svetainės domina  įvairaus amžiaus žmones, ne tik jaunimą. Vieniši vyrai ir moterys talpina savo skelbimus, sukuria asmenines anketas, ieško antrosios pusės. Tačiau ir čia, galime rasti savotiškų trūkumų. Juk paprastai, prieš tą lemtingąjį susitikimą realybėje, mes susirašinėjame, bendraujame tik žinutėmis, apsikeičiame nuotraukomis. Deja, ne visada iš tikrųjų pamatę žmogų gyvai, mes liekame patenkinti. Todėl, kad susipažindami virtualiai, mes nepažįstame tikrosios jo asmenybės, mes nežinome, koks tas žmogus yra iš tiesų. Neretai bendraudami tik virtualiai susidarome klaidingą įspūdį, o atėjus metui susitikti nustembame, nes laukėme visai kitokio žmogaus…

Kai kurių psichologų teigimu, mes linkę susikurti savojo princo ar princesės portretą ir dažnai fantazuojame, kuriame jo įvaizdį.. Susipažindami virtualiai matome žmogų tokį, kokį norime matyti, kartais labai stipriai idealizuodami kitą asmenį. Deja, pasitaiko ir  tokių atvejų, kai žmogus meluoja : slepia savo tikrąjį amžių, pasakoja išgalvotus faktus apie save ar savo gyvenimą, ali pasitaikyti, jog slepia tikrąsias savo nuotraukas. Vis dėlto, nemažai žmonių šiais laikais sėkmingai susipažįsta internete ir suranda savo gyvenimo meilę. Juk kita vertus, tai puiki galimybė susipažinti droviems, mažiau drąsiems žmonėms. Tikrai ne kiekvienas gali užkalbinti, ne kiekvienas drįsta užmegzti pažintį… Tad kodėl gi nepabandyti savo antrąją pusę susirasti virtualioje erdvėje? Apie tai galite pasiskaityti čia.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *