Tavomeile.lt

Internetinės pažintys šiandien sparčiai populiarėja, ir vis daugiau porų susipažįsta būtent tokiu būdu. Patraukti dėmesį internetinėje erdvėje gali būti ne taip paprasta, kaip realybėje: paprastai sėkmę lemia patraukliai pateikta informacija, ir, žinoma, profilio nuotraukos. Čia vertėtų atsiminti posakį, kad sutinkame pagal drabužį, o išlydime pagal protą, tad tinkamai parinktos nuotraukos gali padėti paprasčiau susipažinti.

 

Ar tai – tas pats asmuo?

Žinoma, stipriai redaguotos nuotraukos gali labiau patraukti akį, tačiau susitikus su patikusiu asmeniu gyvai, kartais tenka nusivilti. Nepersistenkite redaguodami nuotraukas – iš profilio nuotraukos žvelgiantis asmuo turėtų būti kuo panašesnis į jus realybėje, nes tokiu atveju pažintis gali būti tikrai sėkminga.Neretai nusprendžiama rinktis nuotraukas iš fotosesijų: profesionalios nuotraukos tikrai traukia akį, ir toks pasirinkimas gali būti iš tiesų puikus.

 

Nuotraukos iš vakarėlių

 

Nuotraukos iš pašėlusių vakarėlių – ne pats geriausias pasirinkimas. Taip galbūt jūs atrodysite linksmi ir nerūpestingi, tačiau tuo pačiu ir nerimti. Jei norite užmegzti rimtus santykius, venkite tokių nuotraukų. Taip pat svarbu yra tai, kad nuotraukoje nebūtų pašalinių asmenų – rinkitės tokią profilio nuotrauką, kurioje būtumėte tik jūs.

 

Tavomeile.lt

 

Ar nuotrauka pakankamai ryški?

 

Profilio nuotrauka turėtų būti pakankamai ryški – tai visada padeda greičiau susipažinti. Šiuolaikinės technologijos leidžia net ir telefonu padaryti pakankamai ryškias nuotraukas, ir tam tikrai nereikia skirti daug laiko. Tinkamas apšvietimas gali daryti tikrus stebuklus, ir nusifotografuoti galėsite neprašydami kitų žmonių pagalbos.

 

Senos nuotraukos

 

Kiekvienas mūsų kompiuteryje gali rasti įvairaus senumo nuotraukas, tačiau visada rekomenduojama rinktis ne senesnes nei dviejų metų. Laikas bėga greitai, keičiasi ir mūsų išvaizda, todėl visada stenkitės naudoti kuo naujesnes nuotraukas.Jei tokių neturite – pats laikas tai pakeisti, ir tikrai ilgai neužtruksite, norėdami nusifotografuoti. Tikrai verta pasistengti – juk tinkamai parinkta nuotrauka tikrai leis jums greičiau susipažinti.

 

Nuotrauka atspindi jūsų asmenybę

Psichologai teigia, kad pasirinkta profilio nuotrauka gali daug pasakyti apie žmogų: pavyzdžiui, jei profilio nuotraukoje yra tik dalis veido, tikėtina, kad asmuo nepasitiki savimi, seniau turėjo ar iki šiol turi tam tikrų kompleksų dėl savo išvaizdos, o neryškių ar nuotraukų, darytų iš labai toli, naudojimas gali parodyti, kad asmuo vertina privatumą, ir nenori per daug atsiskleisti. Vis dėlto, nors profilio nuotraukos gali būti labai įvairios, tačiau labiausiai dėmesį patraukia tokios, kuriose aiškiai matomas veidas.

 

Tavomeile.lt

 

Nors profilio nuotraukos parinkimui ne visada skiriama pakankamai dėmesio, tačiau atminkite, kad būtent ji pirmiausia patrauks priešingos lyties atstovų dėmesį. Pasistenkite, kad nuotrauka būtų pakankamai ryški, joje atrodytumėte kuo panašesni į save realybėje, todėl nepersistenkite redaguodami nuotraukas. Puikiu pasirinkimu gali būti nuotraukos iš fotosesijų, tačiau nebūtinai – tikėtina, kad kompiuteryje rasite pakankamai daug kokybiškų nuotraukų, kurios puikiai tiks jūsų profiliui.